Przejdź do treści
2
3
k
Przejdź do stopki

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Treść

Dzień Babci I Dziadka

Dnia 20.01.2024 roku o godzinie 13 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano poczęstunek oraz wspaniały program artystyczny.

Uroczustość tą uświetnili swoją obecnością: Wójt Gminy Podegrodzie mgr Stanisław Banach,  Naczelnik OSP w Juraszowej Stanisław Maciuszek, sołtys wsi Rogi Grzegorz Zaryczny i sołtys wsi Juraszowa Jerzy Jurkowski.

Na początku wszystkich zebranych przywitał Dyrektor Szkoły mgr Stanisław Krzyżak. Życzył szanownym babciom i dziadkom długich lat życia i pociechy z wnucząt.

Uroczystość rozpoczęła się od klasy 0 - III, które wykonywały układy taneczno - wokalne, śpiwewały kolędy, a następnie zaprezentowały się klasy IV - VII.

Na koniec wszystkie dzieci w akompaniamencie instrumentów zaśpiewały gromkie 100 lat i obdarowały swoich ukochanych gości własnoręcznie wykonanymi upominkami.

Szczególne podziękowania należy skierować do Rady Rodziców Szkoły Podstawowej, która bardzo zaangażowała się w to przedsięwzięcie.

 

Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego – nie tylko w dniu ich święta!!

59140