Przejdź do treści
2
3
k
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Pierwszy Dzień Jesieni

Pierwszy Dzień Jesieni

Do przedszkolaków przybył w miniony czwartek specjalny gość. Była to pani Jesień, która przyniosła im różne dary. Oprócz tego wszyscy wspólnie stworzyli w klasie kącik przyrodniczy. Atrakcją była foto budka jesienna. Dzieci miały okazję poznać jakie zm

Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

20 września obchodzony jest Dzień Przedszkolaka. Również przedszkolaki z Rogów świętowały ten dzień w szczególny sposób. Na początku dzieci otrzymały specjalne medale i drobny upominek od wychowawczyni. Następnie dzieci zaśpiewały piosenkę przedszkolakó

Gminne biegi przełajowe

Gminne biegi przełajowe

  20 września odbyły się zawody w biegach przełajowych. Uczniowie z klas IV-VI godnie reprezentowali naszą Szkołę. Chłopcy zajęli drużynowo III miejsce, dziewczyny VI.

Wycieczka do Zakopanego

Wycieczka do Zakopanego

  W dniu 18.09.2023 roku klasy IV- VII uczestniczyły w wycieczce krajoznawczej do Zakopanego. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od wyjazdu kolejką linowo - terenową PKL na Gubałówke. Z wysokości 1123 m.n.p.m zobaczyliśmy piękną panoramę Tatr oraz okolice. Pani przewodnik w

Narodowe Czytanie

Narodowe Czytanie

  Każdego roku nasza szkoła włącza się w ogólnopolską akcję Narodowego Czytania objętą patronatem Prezydenta Polski. Tegoroczną lekturą była najbardziej znana powieść Elizy Orzeszkowej pt. „Nad Niemnem” – jeden najważniejszych utwor&oacut

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbyło się 4 września o godzinie 800. Uroczystość rozpoczęła się Mszą świętą, którą odprawił ks. Piotr Waśko. Po Mszy Świętej Pan Dyrektor mgr Stanisław Krzyżak powitał wszystkich zebranych, a w sposób szczegó

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dnia 23 czerwca 2023 odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego. Celebrację owego dnia rozpoczęliśmy o godzinie 8:00 Mszą Świętą pod przewodnictwem naszego księdza katechety, ks. Piotra Waśko. Następnie, Pan Dyrektor w honorowy sposób wyróżnił uczniów,

31593