Przejdź do treści
a1
2
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca szkoła świętowała Pierwszy Dzień Wiosny. Zgodnie z tradycją uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje zdolności recytatorskie oraz inne rozwijane talenty. W godzinach dopołudniowych na scenie występowały klasy I-III oraz oddział przedszkolny.  Każdy uczeń solidnie prz

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Choć data 1 marca nie jest zaznaczona czerwonym kolorem w naszych kalendarzach pozostaje głęboko w pamięci i sercu każdego Polaka. Tego dnia obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To Polskie Święto Państwowe – obchodzone corocznie, poświęcone pamięci żołnierzy

Teatrzyki klasy czwartej

Teatrzyki klasy czwartej

17 lutego uczniowie klasy IV zaprezentowali młodszym koleżankom i kolegom teatrzyk: "TRZY ŚWINKI", "SZEWCZYK DRATEWKA" i " PANI ZIMA." Wraz z rodzicami przygotowali pacynki, scene oraz dekoracje. Jesteśmy zachwyceni 🧡! Kto wie..., może kiedyś talent aktorski

Walentynki

Walentynki

14 - luty WALENTYNKI Dziś w szkole dominował kolor czerwony. Uczniowie mieli możliwość wrzucenia do skrzynki walentynkowej kartki dla swojej sympatii . Pocztę dostarczali niezawodni uczniowie klasy V i VIII

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci I Dziadka Dnia 28.01.2023 roku o godzinie 13 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano poczęstunek oraz wspaniały program artystyczny.

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy

Dnia 26.01.2023 roku w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa. Klasy młodsze bawiły się w godzinach dopołudniowych. Był bal przebierańców, na którym uczniowie wcielali się w postacie z bajek.  Dzieci do dyspozycji miały również foto budkę, w której

Bezpieczne ferie

Bezpieczne ferie

Z związku ze zbliżającymi się feriami uczniowie naszej szkoły zostali zapoznani z zasadami bezpiecznej zabawy i korzystania z czasu wolnego na śniegu.

Wigilie klasowe

Wigilie klasowe

Jak co roku w naszej szkole 22 grudnia odbyła się wspólna Wigilia dla uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Na wstępie odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu poszczególnych klas 0 - VI. Po koncercie zostały rozdane dyplomy i nagrody uczniom k

Jasełka

Jasełka

21 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie wigilijne dla pracowników szkoły oraz zaproszonych gości.  Klasy IV-VI zaprezentowały inscenizację o tematyce bożonarodzeniowej. Przybliżyła ona czas, w którym narodził się Syn Boży. Spotkanie przebiegało w mi

24956