Jak co roku w naszej szkole 20 grudnia odbyła się wspólna Wigilia dla uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Na korytarzu każda klasa pięknie przystroiła stół na tę uroczystość. Na początek uczniowie odsłuchali fragmentu z Pisma Św. o Bożym Narodzeniu.  Następnie uczniowie i nauczyciele łamali się opłatkiem życząc sobie wszystkiego co najlepsze. Rodzice przygotowali wspólny wigilijny poczęstunek.

Po spożyciu potraw zostały rozdane dyplomy i nagrody uczniom którzy brali udział w konkursach organizowanych w szkole. Uczniowie otrzymali nagrody za konkurs "Na najładniejsze życzenia świąteczne", "Na najładniejszy stroik świąteczny" i "Moja ulubiona postać z bajki".

Następnie odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu poszczególnych klas. Na koniec uroczystości uczennice naszej szkoły zaprezentowały układ taneczny do znanej piosenki świątecznej.

 
Galerie zdjęć